Kids and Heroes
První koncert Povodí Ohře po nahrávací pauze už v pátek v Rock Café
Redakce 07/01/2020 Pozvánky

Po pauze způsobené nahráváním nového alba si kapela Povodí Ohře poprvé zahraje v Praze. Sudetská country rock’n’rollová parta si jako support na svůj koncert přizvala domácí Cardio Radio. Večer plný syrových kytarových tónů proběhne v pátek 10. ledna v Rock Café.

Živelný mix country a špinavě garážového rock´n´rollu Povodí Ohře se pohybuje na scéně od roku 2016. Členové kapely ale nejsou žádnými nováčky. Prošli si kapelami jako Esazlesa, Esgmeq nebo Climatizado. Sudetská pětice vydala svoje debutové album v roce 2018 a s touto prvotinou nasbírala hned několik nominací na album roku.

Nyní pracují na nové desce, kvůli jejímuž nahrávání kapela ohlásila koncertní pauzu. Poprvé od ohlášení této přestávky kapela zahraje v pražském Rock Café. Jako support si kapela přizvala pražské emo-hradcorové Cardio Radio, s moderním zvukem a silnými melodiemi i emocemi.

Koncert proběhne 10. ledna 2020 v pražském Rock Café. Vstupenky jsou k dostání za předprodejovou cenu 190 Kč + poplatky přímo v klubu nebo v předprodejní síti GoOut. Na místě pak  budou stát 250 Kč.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com