Kids and Heroes
První, druhá, třetí. Summer Punk Party odhaluje karty pro letošní ročník
Marek Hadrbolec 20/01/2020 Pozvánky

Summer Punk Party ve Volyni patří mezi naše nejoblíbenější letní festivaly – šumavské podhůří, přírodní koupaliště hned u pódia a třaskavý line-up, to vše nás čeká i v letošním roce. Pořadatelé festivalu odhalili první tři jména letošního ročníku, pódium ve Volyni obsadí Houba, Gutalax a ruští Moscow Death Brigade.

Jak už je zvykem pořadatelů, Summer Punk Party odhaluje své trumfy po jednom. Prvním jménem oznámeným pro letošní ročník byli králové toi toiek a tuzemského grindcore Gutalax. Jestli bude vystoupení téhle fekální párty party v blízkosti bazénu dobrým nápadem, se dozvíme až v létě. Gutalax každopádně mají sinou fanouškovskou základnu a umějí to pořádně rozbalit.

I druhé zveřejněné jméno je stálicí českých pódií, jedná se o skupinu Houba, která letos oslaví čtvrt století řezání do kytar. I pro Volyni si tak kapela možná přichystá něco speciálního.

Poslední odhalenou kartou je jedno z es letošního ročníku. Návštěvníky Summer Punk Party si vezmou do parády maskovaní mistři circle pit hip hopu – ruští Moscow Death Brigade. Kapela se v Česku těší velké oblibě, a tak se u nás v létě zastaví hned dvakrát. Kromě Summer Punk Party přislíbili MDB účast i na letošním ročníku Fajtfestu.

Devátý ročník volyňské Summer Punk Party letos vychází na 14. – 16. srpna, a další kapely odhalí pořadatelé určitě co nevidět!

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com