Kids and Heroes
První akustický koncert v Domečku Šrot, nově vznikajícím prostoru v Milevsku
Marek Hadrbolec 04/06/2018 Pozvánky

Hudební scéna v jihočeském Milevsku rozhodně stojí za pozornost. Dokazuje to třeba domácí kapela Loosers nebo koncerty, které se tu pravidelně pořádají hned na několika místech. Zajímavý line-up přináší i akce, která se tu bude konat 15. června. Co je ale to naprosto hlavní je, že to bude vůbec první akce v novém prostoru pojmenovaném Domeček Šrot.

„Pár milevských individuí si pronajali dům a pojmenovali ho dost divně… prej Domeček Šrot. Chtějí tam dělat divadelní vystoupení, akustické koncerty, workshopy, promítání, poslechové večery a prostě všelijaké blbiny.“ Tak Domeček Šrot prezentuje parta místních, která si od města Milevska, za účelem oživení undergroundový kulturní scény, pronajala chátrající dům a vlastními silami mu teď vdechuje zpět život. Nejsou to ani dva měsíce, co se jim Šrot dostal do rukou a jeho interiéry jsou už připraveny na akustické show. A tím to rozhodně nekončí, Domeček Šrot dál poroste a akcí všeho druhu by v něm mělo být víc a víc. Jde o iniciativu, co určitě stojí za pozornost.

Vůbec prvním koncertem bude akustický večírek pod taktovkou trojice Dáša Fon Fĺáša, Mäkellä a Šrája. Na Šrot tak zaútočí kombinace folk punkového cirkusu v podání ledenického krále undergroundu Šráji, zcestovalýho a sakra zkušenýho sólo performera Mäkellä a světoběžníka, který svou kytaru téměř nikdy neodkládá a jehož texty jsou jeden protest song vedle druhého, Dáši Fon Fĺáši. Přijďte společně s nimi pokřtít Domeček Šrot i vy!

Na úvod července se už ve Šrotu chystá další koncert, tentokrát půjde o dva sólo projekty až z Japonska!

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com