Kids and Heroes
Průřez dvacetiletou historií olomouckých Zatrest přináší nové CD
Danny 30/11/2015 Cz/Sk, Novinky

Dvaceti let existence se teď dožívají pankáči Zatrest. Výsledkem je nové CD Speciality šéfkuchaře – Groβe Hits, které je spíš průřezem dosavadní tvorbou kapely než regulerním Best Of. Na CD najdete 22 písní z pěti dosavadních alb + singl, tribut, live a nevydané skladby. Nechybějí písničky jako Daniel Landa, Drogy, Myslel si, že je panker, Dívka z Asijského bistra nebo Chci pít. Výběr vydává Cecek Records.

Zatrest vystoupí na tradičním turné Kids And Heroes X-Mas po boku kapel The Fialky, Nežfaleš, Muerti, Staré Pušky a Saints & Sinners, konkrétně 11.12. v Plzni Pod Lampou, 12.12. v pražském Stormu, 18.12. v olomouckém U-klubu a 19.12. ve Faválu v Brně. Speciálním hostem pražského vystoupení je italská Oi! punková legenda Klasse Kriminale.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com