Kids and Heroes
Mosh pity a rap. Redzed a My Hard Lesson v Kabinetu Múz
Marek Hadrbolec 17/10/2019 Pozvánky

Jsou věci, které by pár let zpět sotva někoho v České republice napadly, a přece dneska skvěle fungují. Jedním příkladem za všechny může být neurvalý rap propojený s prvky hardcore punku a metalu. A to je právě to, co předvádí Redzed, výrazná postava z nejtemnějších koutů českého podzemí, která na v pátek 22. listopadu vystoupí v Kabinetu Múz v Brně.

Redzed se silou svojí muziky a neutichajícími moshpity, které dokáže pod pódiem roztočit, může směle rovnat rozjetým hardcore punkovým kapelám. Jasně, na pódiu sice chybí kytary a bicí, ta energie, která se odsud do lidí řítí, ale o nic ochuzená není a kolena vám rozklepe snadno. Koncert Redzeda tak nabízí všechno, na co jste zvyklí, ale v tak trochu jiném hávu. Peklo, pot, nihilismus a výbušná energie.

Navíc kdo dorazí do Kabinetu včas, užije si dosyta i těch kytar a bicích. S nemenším nasazením budou totiž Redzedovi sekundovat jihočeští My Hard Lesson. Hardcore punk téhle pětice má pozitivní message a sílu vichřice. A aby páteční večer náhodou neskončil dřív než nad ránem, svoje sety si připraví ještě dvojice Setboy a Damage.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com