Kids and Heroes
Proč se jmenujeme CityLights?
Sob 23/09/2015 Proč se jmenujeme...?

Pražská HC partička CityLights není na naší scéně žádnými nováčky. Kluci se dali dohromady v roce 2009, mají na kontě tři EP, několik úspěšných singlů, spoustu koncertů po Evropě, a dokonce předskakovali kapelám jako Stick To Your Guns nebo Papa Roach. A proč se vlastně jmenují CityLights?

Za vznikem názvu Citylights nehledejte ňákou vědu. Dlouho jsme přemejšleli, vymejšleli blbosti a navzájem si ťukali na čelo, když zase někdo přinesl ňákej příšernej název. Chtěli jsme, aby to mělo nějakej význam a příběh. Jednou, když jsme to zase řešili během zkoušení, nám Michal prozradil jeho návrh: „Mám nápad, jak bysme se mohli jmenovat.“ Následovala velká dramatická pomlka (kdo ho zná, ví) … ”Dělééj, to řekni vole už!”… ”Sitylajts.” ”Hmm, to zní dobře, docela popově, ale dobře a význam?“ ”Jakej význam, prostě to zní dobře a je to, ne?“ „Ok. Budem se jmenovat Citylights.

Hodně lidí nám od tý doby řeklo, že za tim názvem si představovali spíš nějakej pop, proto jsme chvíli přemejšleli, jestli se nepřejmenovat třeba na Napalm Lights, City Borgir nebo třeba Cradle of Lights. Název se nám ale pořád líbí a hlavně změnit název třeba na fejsbůku je ňáký nemožný, někdo říkal.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com