Kids and Heroes
Připravte slovníky! Greg Graffin vydá novou knihu, Bad Religion desku
Michaela Klocová 11/08/2015 Magazín

Že na texty Bad Religion je často potřeba vzít do ruky výkladový slovník, není novinkou. A není divu – jejich autor, zpěvák Greg Graffin je jednoduše bedna. Pyšní se doktorátem z Cornellovy univerzity, sám přednášel na Kalifornské univerzitě v Los Angeles (více zde), na kontě má už dvě vydané knihy (Evolution and Religion Anarchy Evolution) a aktuálně se chystá přidat do své bibliografie další zářez. Nová publikace dostala název Population Wars, vychází 15. září a už teď si ji můžete předobjednat na kingsroadmerch.com.

Pro největší knihomoly a fanoušky je připraven speciální limitovaný balíček obsahující tričko s nápisem „Radši bych četl Graffina“ a sedmipalec se čtveřicí znovu nahraných akustických písní z dílny Bad Religion (Faith Alone, The Answer, Past Is Dead a Fields Of Mars). Na podporu knihy chystá Graffin za oceánem i pár zářijových koncertů.

„Life on Earth has been defined by war from the beginning, with war between populations seen as an inevitable part of the evolutionary process. The popular understanding of ‚the survival of the fittest‘ explains and often excuses these actions. In Population Wars, Greg Graffin argues that this use of evolutionary theory is wrong, and that mistake has allowed us to justify wars even when other, less violent solutions may be available. Through tales of mass extinctions, developing immune systems, human warfare, the American industrial heartland, and our degrading modern environment, Graffin demonstrates how an over-simplified idea of war, with its victorious winners and vanquished losers, prevents us from responding to the real problems we face,“ stojí v oficiálním popisu knihy.

A Bad Religion? Ti jsou právě teď na evropském turné, odchytit si je můžete třeba u sousedů v Německu nebo Rakousku. A jak prozradil v rozhovoru pro registerguard.com kytarista Brian Baker, na podzim se chtějí vydat do studia, kde by měl začít vznikat následovník dva roky starého alba True North a vůbec první deska s Mikem Dimkichem, který v minulém roce nahradil dlouholetého kytaristu Grega Hetsona.

O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com