Kids and Heroes
Přichází první nahrávka Krokodil, superskupiny se členy Gallows a Hexes
Danny 18/04/2014 Novinky, Zahraniční

Na křehkém pomezí punku, hardcore a metalu vznikla před časem během klasické noční konverzace v baru šestičlenná super-skupina. Členové Gallows, Hexes, Sikth a Cry For Silence se dohodli na bočním projektu, který byl dlouhou dobu u ledu, ale teď nabírá na síle. Pojmenovat kapelu podle nejkontroverznější drogy současnosti je pak už jen třešnička na dortu. Divoké plnovousy a ostré riffy. Jsou tu Krokodil.

Jejich premiérové dlouhohrající album má sice vyjít až koncem letošního léta, ale dubnový Record Store Day ukáže Krokodil na debutovém singlovém dvanáctipalci. První studiovou nahrávkou téhle bandy je song nazvaný Shatter a můžete si ho pustit pod článkem.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com