Kids and Heroes
PREMIÉRA: The Rocket Dogz útočí armádou koblih z vesmíru
Redakce 06/01/2013 Novinky, premiéra

Jako exkluzivní premiéru jsme pro vás ulovili zbrusu novou skladbu Donutz From The Outer Space od pražského psychobilly tria The Rocket Dogz, které pokřtí 25. ledna v Rock Café svoji třetí desku s názvem Back in Traumaville.

The Rocket Dogz vznikli v roce 2008, od tý doby uplynulo hodně vody a než jsme se stačili nadát, už je to pět let, co brázdí podia klubů a festivalů jak u nás tak v zahraničí. Kdo měl tu čest a zažil jejich agresivní a živelnou podiovou show, určitě nám dá za pravdu, že posun kupředu od doby vzniku je tak markantní, že bychom jen těžko hledali takhle mladou kapelu na české scéně, která by se vyvíjela a posouvala kupředu takovým tempem jako Dogz. Jako by stále neměli dost a snažili se za každou cenu válcovat vše, co jim přijde do cesty, a posouvat hranice českýho rokenrolu tam, kam je vážně potřeba.

Asi i proto již 25. ledna pokřtí svoji třetí desku s názvem Back in Traumaville v pražském Rock Café, kam si jako support přibrali legendární punkabilly pány z The Gangnails. Kromě křtu desky půjde hlavně o oslavu již zmiňovaných pěti let. Kluci slibují speciální set s pár vychytávkama, limitovanou edici posterů a hlavně mejdan, na jakej se nezapomíná, tak nám asi nezbyde než se nechat překvapit.

Pro ty, co neradi čekají, dnes zveřejňujeme první singl s názvem Donutz From The Outer Space.

A co vzkazují The Rocket Dogz? „Jak jsme v jednom loňském rozhovoru pro konkurenční magazín řekli, tak jsme taky udělali – tady je song o Koblihách z vesmíru a tentokrát to myslíme smrtelně vážně!

O autorovi

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com