Kids and Heroes
PREMIÉRA: Redneck Rampage, členové Climax, Nežfaleš a 5 Finger Discounts, servírují první singl
Redakce 15/10/2015 premiéra

Nevšední spojení, které stejně dobře jako na baru může fungovat i ve zkušebně. Nový projekt na naší punkrock scéně Redneck Rampage v sobě spojuje nasranost i melodii přesně tak, jak lze očekávat podle hudebních kořenů i zkušeností zúčastněných. Kids and Heroes vám exkluzivně přináší první singl téhle bandy – Nad propastí.

Když se rozpadla HC punk úderka Climax, když si dala pauzu na neurčito Nežfaleš, když ukončili činnost opěvovaní The 5 Finger Discounts… to všechno stálo u zrodu Redneck Rampage, stejně jako půlroční pobyt ve zkušebně a neuspěchaná práce na ksichtu kapely. Všechno vykrystalizovalo v několik písní, pořízených ve sklepním nahrávacím studiu G.A.W., které teď bude kapela postupně zveřejňovat a dávat ke stažení. Nahrávku má na svědomí Libor Bucher, který stojí i za řadou zatím posledních singlů Nežfaleš. Za pozornost stojí i fakt, že se natáčelo nekompromisně, bez metronomu, který by mohl výsledné nahrávce ubrat na syrovosti a rozmělnit požadovaný punc undergroundu.

Zda se bude jednat pouze o studiový projekt nebo se dočkáme i nějaké živé show, to si zatím čtveřice ve složení Broumis (řev, ex-Climax, ex-Assassins), Martin (kytara, ex-The 5 Finger Discounts), Moucha (basa, ex-Nežfaleš) a Petr (bicí, ex-Nežfaleš) nechává pro sebe. Jedním dechem ale všichni dodávají, že tenhle band vznikl víceméně jenom pro zábavu a pro upachtěné ambice v něm není místo.

O autorovi

2 Comments

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com