Kids and Heroes
PREMIÉRA: Poslouchejte debutující mladou krev alternative rocku Sorry Holka
Danny 26/01/2017 Magazín, premiéra

Nadějná teplická trojice Sorry Holka natočila svoje debutové album s názvem Krušný a Kids And Heroes Magazine přináší v premiéře první singl z něj.

Písnička Místo, která celou nahrávku otevírá, se pohybuje přesně tam, kde Sorry Holka vždycky chtěli být: na pomezí alternative rocku, indie punku a grunge. Sorry Holka tak křísí na české scéně všechny svoje devedesátkové vzory a v kombinaci s českými texty navazují na místní, o generaci starší porevoluční kapely, které bez zapírání vyrostly na Pixies, Sonic Youth a Dinosaur Jr.

Sorry Holka o sobě dali poprvé vědět singlem Dopisy z konce roku 2015. Ten se nahrával v mosteckém studiu Dogtown a zde také vznikala debutová deska Krušný, která vychází vlastním nákladem a kapela ji pokřtí v pátek 27. ledna v Teplicích na Božáku.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com