Kids and Heroes
PREMIÉRA: Poslouchejte A stranu chystaného vinylu Rabies
Michaela Klocová 02/03/2014 Novinky, premiéra

Po premiéře novinky od BOY z minulého měsíce vám přinášíme další exkluzivní stream. Tentokrát si můžete jako jedni z prvních poslechnout, jak zní nový materiál Rabies, punkrockové čtyřky sídlící v Bystřici nad Perštejnem. A protože kluci nejsou troškaři, šoupli vám sem hned celou A stranu chystaného vinylu Nevergreen & Always Rad!

„Nahrávali jsme ve stejném studiu, kde jsme točili naše poslední album I have got Rabies!, ve studiu Sonidos.cz. Dopředu jsme moc dobře věděli, že se vydáváme opět cestou, kde můžeme ztratit eventuální posluchače – třídně zařazené jako „klasiky“, i když zvuk z předchozí nahrávky a nynější se značně liší. Šli jsme do toho hlavně proto, že jsme chtěli do tohoto žánru u nás v ČR přinést zase něco nového. Jestli se to podařilo, nebo ne, to už necháme na vás,“ přibližuje nahrávku kapela a dodává, že se v blízké době pustí do nahrávání B Side. Datum vydání celého LP je naplánováno na 29. srpna.

Pokud vás Rabies oslovili a chcete je vidět naživo, nejbližší možnost máte 8. března ve Žďáru nad Sázavou s Hentai Corporation nebo 13. března v Praze na křtu nového alba Discoballs. Pro aktuální servis novinek sledujte kapelní facebook. A nezapomeňte hlasovat v anketě:

[poll id=“9″]

O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com