Kids and Heroes
PREMIÉRA: Nežfaleš vzdávají hold Johnnymu Cashovi speciálním songem
Redakce 12/09/2013 Novinky, premiéra

Dnes je tomu na den přesně 10 let, co tento svět opustila jedna z největších hudebních legend všech dob, muž v černém Johnny Cash. Pražští punkrockeři Nežfaleš u příležitosti tohoto smutného výročí přicházejí se svou první coververzí za svou 11letou kariéru!

„Johnny Cash je pojem, je to jméno, na kterém se shodneme celá kapela, a proto jsme už někdy v minulém roce začali plánovat, že natočíme svůj první cover právě jako poctu jemu,“ říká frontman Nežfaleš Radek. „Vybrat z té nepřeberné porce songů, které jsou s ním spjaty, nebylo jednoduchý. Jediný, v čem jsme měli jasno hned od začátku, bylo to, že tentokrát nebudu psát žádný český text a píseň ponecháme v originále. Nakonec padla volba na kriminálnickou odrhovačku I Got Stripes,“ dodává.

Kapela píseň natočila v pražském studiu G.A.W. a jako host se k ní připojila i známá osobnost naší scény, muzikant a majitel značky Lucky Hazzard Rafan, který song vyšperkoval svým banjem.

Připomeňte si Johnnyho Cashe tímto tribute songem od Nežfaleš, pro které se jedná o hodně netradiční zářez v jejich tvorbě!

Nežfaleš

O autorovi

1 Comment

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com