Kids and Heroes
PREMIÉRA: Poslouchejte spojení Kung-Fu Girlz a Cirguz na vinylu
Redakce 15/06/2014 premiéra

Pražská streetpunková kapela Kung-Fu Girlz vydává společně s punkáčema ze soutoku Cirguz vinylový sedmipalec. Těšit se můžete na dva songy Kung-fu Girlz (Last Show with Lakmé a People) a dva od Cirguz (Co z toho? a Společný zážitky). A abychom vás pořádně navnadili, připravili jsme pro vás exkluzivní dvojpremiéru!

Vše vzniká v duchu DIY. Nahráno (bicí KFG nahrál kamarád Blum) a smícháno ve studiu Professional Sound legendárního zvukaře ze Sedmičky – Kuřete. Kapely si desku vydávají na vlastní pěst, grafiku má na svědomí Vlk (Horylesy.cz), booklet se bude tisknout na sítu, navíc vznikne i limitovaná edice sítotiskových plakátů. A to všechno bude k dostání na křtu, který proběhne 29. června v klubu Buben, kde vystoupí obě kapely + support – písničkář OiOi Piratoi. Křest EP v klubu Buben bude zároveň poslední štací obou kapel na jejich východoevropské tour. Ta začíná na Moravě a pokračuje na Slovensku, v Srbsku a v Rumunsku.

Aby toho nebylo málo, šušká se i něco o premiéře nového klipu Kung-Fu Girlz, ale to zatím není oficiální, nechme se překvapit. Teď už si ale jako jedni z prvních poslechněte ochutnávky téhle sympatické nahrávky:

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com