Kids and Heroes
PREMIÉRA: Bombs From Heaven zveřejňují první skladby z nové desky
Danny 13/04/2014 premiéra

Po dvou letech od vydání debutového alba We Call The World jsou zpět brněnští Bombs From Heaven s novou nahrávkou. Album Orient Express, na kterém najdete třináct skladeb, vychází 25. dubna v kolaboraci labelů Bombrock records a True Trash Records, a nám je ctí přinést vám z něj první ukázky.

„Možná to zní jako klišé, ale když jsme řešili podobu nové desky, rozhodně jsme se nechtěli pouštět do stejných vod jako na té první. Do nové desky Orient Express jsme se snažili zapojit všechny hudební směry, které nás ovlivňují. Prostě od Johnnyho Cashe po Black Flag a přitom zachovat náš vlastní kapelní rukopis. Posouzení, jak moc se nám to povedlo, je už na vás. Jako ochutnávku jsme záměrně vybrali skladby Take Me Away a Rocky Road, protože na nich je nejvíc vidět, jak moc se od sebe liší,“ představuje nahrávku kapela.

Na Orient Express přispělo mimo kapelu i několik hostů. Jednu ze skladeb nazpíval Brent Loveday z denverských Reno Divorce, banjo nahrál opět Mike The Watchman, který s kapelou spolupracoval i na první desce, stejné jako Radim z kapely Rattle Bucket, který má na svědomí například videoklip k songu California Sun.

Orient Express vychází na CD, jako mp3 download a příští měsíc samozřejmě i jako vinylová deska.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com