Kids and Heroes
Před Dropkick Murphys vystoupí Oi! punks Booze & Glory
Michaela Klocová 29/05/2019 Pozvánky

Irsko-americká kapela Dropkick Murhys, která se chystá do Prahy 11. června, oznámila, že před jejich samotným vystoupením zahřejí diváky britští Booze & Glory.

Oi! kapelu Booze & Glory Londýně v roce 2009 založil zpěvák Mark. Spolu s Liamem (kytara), Bartezem (basa) a Mariem (bicí) dali dohromady partu, která je známá svými chytlavými songy. V roce 2010 vydali své debutové album Always on the Wrong Side. Následovala dva split EP, jeden s Harington Saints a druhý s The Warriors. V roce 2011 vydali své druhé album Trouble Free. Kapela také vydala další EP s písní „London Skinhead Crew“, jehož video má přes deset miliónů shlédnutí. Jedná se o doposud nejúspěšnější song skupiny.

V roce 2013 kapela změnila sestavu, když Bartez a Mario z rodinných důvodů odešli. Nahradili je švédský bubeník T. Cliché (z The Clichés and Clockwork Crew) a Bubbles. Vroce 2014 kapela podepsala nahrávací smlouvu s Step-1 Music a vydala své album As Bold as Brass. Zatím poslední album s názvem Chapter IV, dokončila kapela v roce 2017.

Booze & Glory hrají moderní britské Oi! s mnoha singalongy. Ve svých textech pokrývají mnoho britských témat, od zpěvu o dělnické třídě až po popis londýnské skinheadské scény. Ačkoliv Bartez a Mario pocházeli z Polska a T.Chlché ze Švédska, jejich texty odkazují k britskému vlastenectví vůči a fanouškovství West Ham United. Kapela je hrdá na to, že je složená z různých národností a jasně se staví proti pravicové skinhead scéně. Skupina, která se definuje jako apolitická, dokončila práce na novém albu, které vyjde na podzim 2019.


Přímý link na vstupenky:  https://goout.net/cs/listky/dropkick-murphys/qbud/

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/1319865494821975/

O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com