Kids and Heroes
Pražští Worldhood končí, pomníkem jim bude debutové album
Danny 02/09/2015 Cz/Sk, Novinky

Na dobu neurčitou končí příběh pražské nerd-punkové kapely Worldhood. Svou poslední show odehrají v pátek 4. září na strahovské Sedmičce po boku německých The Detectors.

Jedinou pozitivní zprávou je, že na tomto koncertu pokřtí Worldhood své debutové album s názvem Nerd Love. To vyjde sice jen digitálně, bude ale ke stažení na webu kapely. Pod článkem si můžete pustit tři ochutnávky z debutu, na kterém najdete spoustu hostů, včetně Banána z Hanby, Stoláče z Just For Being, Vojty z Burning Steps a Markéty z Nano. Naším favoritem je samozřejmě taneční pecka s názvem Dance Now, Dennis Lyxzén!

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com