Kids and Heroes
Pražští Dirty Blondes mění sestavu a hledají frontmana
Redakce 10/02/2015 Cz/Sk, Novinky

Pražská kapela Dirty Blondes oznámila, že kapelu z různých důvodů opouští zpěvačka Beego, bubeník Benjamin a baskytarista Pája. Zakladatel projektu a kytarista Tomáš ale staví kapelu na nové základy.

Za bicí usedne Domek (ex – Vivien’s Shadow, Selfish), který již v minulosti s Dirty Blondes hrál, a za basu se dočasně postaví manažer kapely Jirka, který na base alternoval po celou dobu existence kapely. Kapela nyní hledá vhodného frontmana/zpěvačku, aby se co nejdříve vrátila na pódia.

Pokud máš ráda kytarovou muziku, cestování, nové lidi, stage, fanoušky, život aktivního umělce se vším všudy a máš chuť naskočit do rozjetého vlaku, kontaktuj nás. Bohužel Beego ani Ben už nechtěli udělat poslední koncert ve staré sestavě a rozloučit se se svými fanoušky, tak alespoň touto cestou všem děkují za všechny rock’n’roll party a skvělé koncerty, které s vámi prožili. Podle jejich slov to bylo skvělé a nikdy na to nezapomenou. Rok 2015 jim určitě přinese nové hudební i životní dobrodružství, ve kterých jim přejeme hodně štěstí a úspěchů,“ dodávají současní členové kapely.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com