Kids and Heroes
Pražáci Dirty Blondes se vrací, s novou zpěvačkou i bubeníkem
Redakce 20/09/2015 Cz/Sk, Novinky

Dirty Blondes se po pauze vrací na festivalová a klubová pódia. Po krátkém hledání nové zpěvačky se v květnu za mikrofon postavila Dana Yousifová. Změna proběhla i na postu bubeníka, kterým se stal Domek (ex-Selfish). “Blondýny” v nové sestavě už mají za sebou několik koncertů včetně vystoupení na Colours of Ostrava, plzeňské Živé ulici nebo SázavaFestu.

“Během pauzy se nás lidi často ptali, jestli se nepřejmenujeme nebo neuděláme úplně jinou kapelu, ale my jsme nechtěli a věřili, že najdeme tu pravou osobnost, která nás posune dál,” přibližuje vznik nové sestavy kytarista Tomáš Hamernik.

“Teď toho máme hodně před sebou, pomalu začínáme dělat na nových věcech. Chtěli bychom co nejdřív nahrát novou písničku a natočit klip. Čeká nás i dost klubových koncertů včetně turné ve Švýcarsku, na to se hodně těším”, prozradila nová zpěvačka Dana.

Jak to Dirty Blondes v nové sestavě jde, se můžete přesvědčit už 23. září v Rock Café, kde je čeká koncert na podporu dětí z projektu Bojovat srdcem. Podle Tomáše to pro ně bude speciální akce: “Děti z projektu Bojovat srdcem nám pomohly při našem vystoupení na loňském Megatonu a my jim to teď budeme moci oplatit. S námi tam vystoupí ještě kámoši z kapel Vees a Ant Mafia. Bude to skvělej mejdan pro dobrou věc, proto všechny srdečně zveme.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com