Kids and Heroes
Poznejte mělnicko-pražské „nováčky“ Junk Food se členy Cirguz nebo Nežfaleš
Danny 06/10/2016 Cz/Sk, Novinky

S koncem letošního roku se vyrojily nové kapely, sestavené ze starých známých tváří. To je i případ The Junk Food. Napůl z Prahy, napůl z Mělníka, sestaveni z členů kapel Cirguz, Nežfaleš, Bad Taste nebo Brain Drain, a s koncertní premiérou naplánovanou na 21. říjen v pražském Bubnu. Na Mělníku se pak poprvé předvedou 4. listopadu v klubu Stará Mydlárna.

Jejich debutové EP s názvem We Don’t Have a HitHit, které nabízejí volně k poslechu, se nese přesně v duchu jejich hesla: Cheap, Fast & Easy. Nahrávalo se v Analogo studiu s následným mixem u Amaka v Golden Hive. EP vychází na sedmipalci vlastním nákladem 100 kusů s obalem ve dvou variantách. K mání bude na koncertech nebo přes email. Pro další dění okolo The Junk Food je sledujte na jejich facebooku.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com