Kids and Heroes
Poslouchejte ukázku z nové desky temných Nim Vind
Danny 12/10/2014 Novinky, Zahraniční

Kapela Nim Vind, kterou dal dohromady frontman rozpadnutých Mr. Underhill Chris v roce 2004, vydává po pětileté tvůrčí odmlce své třetí album. To ponese název Saturday Night Seance Songs a vyjde 14. října na CD u KIN-Intune Music.

Tenhle zasněný kříženec Bauhaus a Shadow Reichenstein dává k poslechu dvě ukázky z nové desky. První Master Spider si můžete poslechnout pod článkem, druhá skladba Astronomicon je k poslechu zde. Astronomicon mixovala jedna ze zásadních postav hudební scény sedmdesátých let – Todd Rundgren – zakladatel kapely Utopia a producent nahrávek New York Dolls nebo Bad Religion.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com