Kids and Heroes
Poslouchejte smutné rozloučení brněnských Shipwreck s kamarádem i pódii
Danny 25/09/2015 Cz/Sk, Novinky

Brněnské akustické duo Shipwreck dalo k poslechu na bandzone svůj debut s názvem We Are On The Tracks. Další slova ze strany naší redakce jsou zbytečná. Kubo, odpočívej v pokoji.

„Ahoj kamarádi,

většina z vás to už jistě ví, ale s těžkým srdcem musím oznámit, že při cestě z našeho posledního koncertu v Bystřici nad Pernštejnem náš milovaný Kubík přišel o život. Prosím, zapalte za něj svíčku, věnujte mu vzpomínku. Všem nám chybí a chybět bude. Nepíšou se mi tyto řádky lehce… Kamaráde, odpočívej v pokoji. Jsem si jistý, že sleduješ naše kroky.

Ještě než se toto neštěstí stalo, tak jsme stihli dokončit naše album We Are On The Tracks. Abyste na Kubu měli další z mnoha krásných vzpomínek, pustil jsem tuto nahrávku ke stažení na náš bandzone profil.

Prosím, buďte na sebe opatrní, děkuju.

Za Shipwreck, Honza

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com