Kids and Heroes
Poslouchejte nový split amerických punkerů Stabbed In Back a Payoff
Danny 23/10/2014 Novinky, Zahraniční

Po dlouhých peripetiích vychází u Rad Girlfriend Records společný split dvou amerických kapel, Stabbed In Back a Payoff. Na sedmipalcovém vinylu mají obě kapely po dvou nových písničkách.

Stabbed In Back z Nového Mexika, které si může český fanoušek pamatovat z vystoupení v pražském Crossu, za sebou mají kromě několika EP i split nahrávky s jerseyskými The Scandals nebo švédskými Subwaste. Zajímavějším jménem jsou ale možná Payoff z Kalifornie. V jejich sestavě najdete členy The Bombpops, mají za sebou rok starý sedmipalec nazvaný Throwing Stones a dominuje jim skvělý ženský vokál zpěvačky Jen. Všechny čtyři nové písničky si můžete poslechnout pod článkem.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com