Kids and Heroes
Poslouchejte novou desku hvězdné kapely Only Crime
Danny 17/05/2014 Novinky, Zahraniční

Ne že by kvalitu kapely určoval fakt, že v ní najdete členy jiných a opravdu dobrých skupin, je však hříchem to nezmínit. Only Crime fungují od roku 2003, kdy Russ Rankin ze stagnujících Good Riddance nabídl Aaronu Dalbecovi, kytaristovi z Bane, možnost účastnit se jeho nového projektu. Přizvali bubeníka Billa Stevensona, který je zakládajícím členem Descendents a All, ve kterých hraje dodnes (nemluvě o jeho letech v Black Flag a The Last), druhé kytary se chopil Zach Blair, člen GWAR a Rise Against a vznikla zajímavá kapela mixující hardcore se starým pop punkem.

Blaira časem nahradil Matt Hoffmann z Modern Life Is War a Only Crime natočili tři dlouhohrající desky. Ta třetí, nazvaná Persuance, vychází právě v těchto dnech a vy máte možnost si jí celou poslechnout zde. Zároveň si můžete vychutnat videoklip k songu Life Was Fair. Navíc se Only Crime představí na letošních Mighty Sounds a je to jedno z těch vystoupení, které doporučujeme nezmeškat.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com