Kids and Heroes
Poslouchejte bonusovou písničku obskurních německých fluffy punkerů Bonaparte
Danny 08/09/2014 Novinky, Zahraniční

Únorová eponymní deska berlínských fluffy punkerů Bonaparte sklízela pochvalná hodnocení jak od fanoušků, kteří si je zamilovali už v roce 2008 s deskou Too Much, tak od nových posluchačů, kteří na Bonaparte narazili třeba díky aktuálnímu videoklipu Into The Wild. Nyní Monsieur Bonaparte se svým ansáblem zveřejňuje skladbu, která se na poslední desku nevešla. Písnička má název Under Construction a můžete si ji poslechnout pod článkem.

Bonaparte naposledy navštívili naši republiku v roce 2011, letošní vystoupení na plzeňském Puppetrock festivalu se bohužel neuskutečnilo z důvodu zrušení celé akce. Jejich neskutečná pódiová show tak letos patrně opět české kluby neoblaží.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com