Kids and Heroes
Poslechněte si nový CowbOi! projekt basáka Street Dogs
Hurvy 11/07/2013 Novinky, Zahraniční

Basák bostonské streetpunkové kapely Street Dogs Johnny Rioux se vydává debutové album svého nového projektu, ve kterém coveruje legendární Oi! pecky jako Working od Cock Sparrer, Voice Of A Generation od The Blitz, ACAB od The 4 Skins, Oi Oi Oi od Cockney Rejects nebo Police Oppression od Angelic Upstarts.

Deska se nese v duchu CowbOi! neboli mixu country, rockabilly a Oi! punku. Pokud jste milovníky starých Oi! pecek, novátorských přístupů a mixování stylů muziky, nová deska je určená pro vás.

Randal Records, kde mimochodem vyjde Riouxova sólovka, zveřejnili, co chystají na následující měsíce. Můžete se těšit na hromadu desek od Oi, streetpunku až po ska. První deska, která vyjde, je reedice Judge Dreada z roku 1996 s názvem Dread, White & Blue. Dalším počinem bude nové album anglické legendy The Last Resort s názvemThis Is My England, o kterém jsme psali v dubnu. S novým materiálem se hlásí o slovo i hudební publicista a v první řade zpěvák kapely The Gonads Garry Bushell. Album se bude jmenovat Built for Destruction a našlo si na něj cestu patnáct Oi! hitovek. Na scénu se chystá také reedice ska veterána Marka a jeho kapely Mark Foggo´s Skasters s názvem St. Valentines Day Massacre.

O autorovi

Amaterský "hudební publicista", kterému to už skoro deset roků prochází... ;-)

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com