Kids and Heroes
Poslechněte si, jak zní brněnské dolní nádraží. Na nové desce KODDN
Marek Hadrbolec 17/10/2019 Cz/Sk, Novinky

Melodies Towards the Heartbeat. Právě pod takovým názvem můžete od tohoto týdne najít na internetech novou desku brněnské dvojice Klucí Od Dolního Nádraží.

Desku, která míchá vokály, kytaru a bicí do atypických rock’n’rollových formací, koketujících se všudypřítomnou depresí, najdete na bandcampu kapely, youtube a brzy taky ve fyzický podobě na CD.

„Je to pro mě hodně osobní album. Už jeho název odkazuje k tomu, že všechny songy a všechna témata vycházejí z mých zkušeností a prožitků. A je jedno, jestli je to téma politický, neutichající informační války nebo evergreen v podobě zlomenýho srdíčka. Prvotním impulsem byl vždycky ten pocit, že to musí ven, i kdybych měl kvůli tomu vykročit mimo svoji komfortní zónu,“ řekl k desce kytarista Jakub.

Na albu pracovala dvojice od minulého roku, kdy vydala svůj self-titled debut. Sedmičku songů KODDN nahráli v Brně pod taktovkou Tomáše Suchánka. „Tomáš je budoucí producerská legenda. Má zásadní podíl na tom, že se náš zvuk od špinavýho rock’n’rollu posunul víc směrem k post-hardcore a možná i emu,“ dodal Jakub.

Desku kapela pokřtí 30. 10. v brněnském Art Baru Druhý Pád ve společnosti kapel Chief Bromden a Tribe-J.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com