Kids and Heroes
Poslechněte si domácí hardcore punks Empty Hall of Fame poprvé v češtině
Tony Youngfield 05/09/2019 Cz/Sk, Novinky

Neúnavní hardcore punk poctivci Empty Hall Of Fame před pár dny zveřejnili singl Svoboda z chystaného EP Minuty Ticha. Kapela na nové nahrávce upustila od angličtiny a skladby budou všechny v češtině, dojmy z čerstvé tvorby budeme moci nasbírat vzápětí.

„Poprvé v historii EHOF bude nahrávka v češtině, což bude asi pro ty, co nás nestihli poslední rok naživo, překvapení. Důvodů bylo několik. Zaprvé nám připadalo, že i když s sebou často vozíme překlady textů, jsou na bandcampu atd., tak si k tomu nenajde tolik lidí cestu, a zadruhé to byla velká výzva, jestli to vůbec půjde a jak to bude znít,“ dodává kapela.

EP by mělo vyjít do konce roku na jednostranném 12“ vinylu. Teď Empty Hall Of Fame vyráží po dvou letech na turné.

Turné se spřízněnou crust punkovou Rožavou začne v plzeňském klubu Belfast 18. 9., a ač skončí též na území ČR, trasa povede přes Francii a Španělsko až do portugalského Lisabonu a zpět. Nepropásněte hned první štaci kouzelné tour, přijďte rozhýbat Belfast a udělat středeční brajgl.

Foto: Miloš Potužák

O autorovi

V K&H od června 2013. Od klasiky, jazzu, rock'n'rollu, country, rhythm'n'blues, swingu nebo rockabilly, přes ska, reggae, rocksteady, 2 tone, northern soul, punk, oi!, hardcore až po psychobilly, goth, surf, garáž, psychedelii nebo folk a celtic. 55% rock'n'roller, 69% skinhead, 77% punk rocker, 161% tolerant human being and hooligan gentleman. Bohemians 1905, St. Pauli. Music, writing, movies, friends and booze... Gimme more!!!

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com