Kids and Heroes
Poslechněte si čtyři nové skladby newyorské ska ikony The Slackers
Danny 17/02/2016 Novinky, Zahraniční

V kolaboraci Paper + Plastick, Brainlab Groove, Rare Breed Recording Company, Just A Record a vlastního labelu Special Potato vyjde 19. února nová řadová deska newyorských ska klasiků The Slackers. Pokud nepočítáme sbírku coverů s názvem The Radio z roku 2011, jedná se o první album The Slackers po šesti letech, a kapela nyní dala k poslechu tři songy z něj. Zároveň s novým LP vychází i sedmipalec s dvěma verzemi písničky The Boss, kterou na nové řadovce nenajdete.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

1 Comment

  1. Tony Youngfield 17/02/2016 at 22:54

    Slackers naprostá srdcovka, i přesto, že na Mighty si Vic mohl odpustit jízlivé poznámky na adresu festivalu, co by v neděli v noci po tom zničeným publiku chtěl… Ale nebuďme negativní, hudebně je to pořád kvalitka. Podžánr „art ska“. :-)

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com