Kids and Heroes
Poslechněte si, co nahrála Kovadlina pro dvanáctipalcový split s Pakkosyöttö
Danny 02/10/2017 Cz/Sk, Novinky

U Damage Done Records právě vychází očekávané splitko domácí Kovadliny a finských Pakkosyöttö. Obě kapely tak dvanáctipalcovým vinylem zpečetily spojenectví, které upekly během společného helsinského koncertu.

Minulý rok jsme odehráli pár koncertů ve Finsku a na tom v Helsinkách jsme se potkali s Pakkosyöttö, kteří to totálně rozsekali. Když jsme se vrátili, napsali jsme jim, jestli by s námi nechtěli vydat desku, a teď je ta deska konečně venku,“ říká k nahrávce kapela.

Obal alba má na svědomí Ville Anger z Remissons, vinyl vychází ve dvou barevných variantách v celkovém nákladu 300 kusů a Kovadlina rovnou dává své čtyři tracky k poslechu.

Kovadlina i Pakkosyöttö zahrají 3. prosince v pražském Futuru před kanadskými Comeback Kid.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com