Kids and Heroes
Poslechněte si čerstvý vítr z Plzně: savage hardcore BOOST
Tony Youngfield 19/05/2019 Cz/Sk, Novinky

All We Need Is Boost nejen název první nahrávky plzeňské all-star kapely, ale i výkřik k apatickému lidstvu, ztrativšímu schopnost citů a trpícímu absencí jakékoli solidarity. Nebo výzva lokálnější – místní scéna potřebuje nakopnout. Díky několika málo lidem v Plzni ožívá a rohy vystrkuje surf a garáž, ovšem jsou zapotřebí i hardcorové duše. Seznamte se, BOOST.

Koho jiného si představit v novém hudebním uskupení než bývalé i současné členy spousty projektů, žánrově se pohybujících od grunge nebo hardcore punku až po stoner metal nebo rock’n’roll. Nechybí ani zástupce slovutných Day After Records. Staré známé tváře určitě poznáte.

Nakonec – vůbec nemusíte All We Need Is Boost brát jako výzvu, ale jako suché konstatování – každý občas potřebujeme dodat energii, odvahu. Důležité je, že BOOST se s ničím nepářou už od začátku, a že je to parta mnoha hudebními i životními zkušenostmi zocelených osobností. Od loňského léta odehráli pěkných pár koncertů, spousta dalších je v plánu, komu by nestačil poslech první nahrávky, pořízené v plzeňském klubu Divadle Pod Lampou, z Bandcampu, Spotify nebo YouTube, může si samozřejmě na koncertě nebo od Day After Records zakoupit krásnou fosforově zelenou kazetu. Ta vyšla pod hlavičkou Slush Records a ve spolupráci s Beatcraft Records.

Pokud máte v oblibě čerstvý hardcore, který ale zároveň ctí starou školu, a zní stejně tak zuřivě, jako špinavě, dejte BOOST šanci, nebudete litovat.

O autorovi

V K&H od června 2013. Od klasiky, jazzu, rock'n'rollu, country, rhythm'n'blues, swingu nebo rockabilly, přes ska, reggae, rocksteady, 2 tone, northern soul, punk, oi!, hardcore až po psychobilly, goth, surf, garáž, psychedelii nebo folk a celtic. 55% rock'n'roller, 69% skinhead, 77% punk rocker, 161% tolerant human being and hooligan gentleman. Bohemians 1905, St. Pauli. Music, writing, movies, friends and booze... Gimme more!!!

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com