Kids and Heroes
Pořádná dávka progresivního metalcoru. Rolo Tomassi na Strahově
G.Zs 01/07/2019 Pozvánky

Rolo Tomassi se domnívají, že když čas zemře, láska ho pohřbí… 23. července na Strahově v kupé 007 se utopíme v metalu a emocích.

Koncert Rolo Tomassi jsme viděli minulý rok na Brutal Assaultu a odcházeli jsme z něj naprosto nadšeni. Angláni nominovaní na nejlepší UK kapelu měli polovinu turné vyprodanou a předvedli, že označení experimentální mathcore je jim až příliš těsné. Time Will Die and Love Will Bury It, jejich loňská deska v nás rezonuje ještě teď.

Tahle inteligentní hudební platforma patří momentálně mezi to nejzajímavější, na co se dá v hlasité muzice narazit. A k tomu všemu je tu zpěvačka Eva Spence, přijďte se nejen do ní – pokud se tak už nestalo – zamilovat!

Jako předkapely budou rovněž experimentující prog deathers Cryptodira a prog metalcoristé Loathe.

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com