Kids and Heroes
Podpořte rádio StreetCulture v cestě na Nákladové nádraží Žižkov
Michaela Klocová 26/01/2017 Magazín

Asi víte, že StreetCulture opět dostálo svýmu názvu a je na ulici. Pomozte mu získat úkryt na Nákladovém nádraží Žižkov! Další info na hithit.com.

S Kids and Heroes jsme v tomhle rádiu vždycky nechávali srdce, ať už ve Štítnýho (tam teda i játra) nebo během krátký epizody na Klinice. Nikdy jsme z toho neměli ani korunu, naopak, třeba na mafiány z OSA se skládají samy pořady, ale zapálení pro věc to vždycky bez mrknutí oka přebilo.

Za tu dobu u nás byli lidi z Visací zámek, Plexis, N.V.Ú., SPS, Našrot, Thalidomide, The Fialky, Muerti, Nežfaleš, Pipes and Pints, Hanba, The Chancers, Degradace, Staré Pušky, The Maggie’s Marshmallows, The Gangnails, The Unholy Preachers, Bombs from Heaven, Just For Being, Kung-Fu Girlz, The Rocket Dogz, Thunderbirds, Burning Steps, Zputnik, Twisted Rod, The Oxx, Dreadrot, Trailer Crash, Old Folks House, Cirguz, Rabies, DiscoBalls, Prague Conspiracy, Shadow of Television, The Moonshine Howlers, Queens of Everything, Bad Tones, Carlos & His Coyotes, The 5 Finger Discounts, Redneck Rampage, SPOTS, Desort, Švindl, Mighty Sounds, Start Today promotion, Klub Buben, Rock Café Prague, Headliner, Klubovna, Maťa nakladatelství, Crashily, OS Buldočí naděje… a na spoustu dalších jsme určitě ještě zapomněli. Koukněte do archivu.

Budeme moc rádi, když bude mít tenhle seznam a tenhle projekt možnost rozrůstat se dál.

VELKÝ DÍKY všem, kdo nám s tím (třeba jen sdílením) pomůžete!

https://www.hithit.com/cs/project/3285/radio-streetculture-jede-na-nakladove-nadrazi-zizkov

O autorovi

"Šéfová". V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com