Kids and Heroes
Podívejte se na nový videoklip The Unholy Preachers
Danny 24/11/2013 Cz/Sk, Novinky

První videoklip The Unholy Preachers je konečně venku! Stejně jako debutovou desku Troublemakers, i klip ke stejnojmennému songu provázelo pár drobnějších průtahů, ale trpělivost nakonec přinesla ovoce. Pro inspiraci nemusela kapela chodit nijak daleko.

„I když některejm z nás táhne na čtyřicet, tam někde vevnitř jsme pořád malí kluci a ty chvíle napětí, když jsme přetáčeli scény na polskejch videokazetách našich rodičů, na to se nezapomíná. A tyhle pocity jsme chtěli do klipu nějak dostat,“ říká kapela.

S nápadem nakonec přišel Caesar Mendoca, student FAMU původem z Brazílie, který se stal kmotrem celého díla.

„Nějakej ten klip už točil každej z nás, ale ještě nikdy s režisérem, kterej by doslova dirigoval každej náš pohyb. Byl to zážitek a Césarovi, stejně jako všem z jeho týmu, patří obrovskej dík!“ dodávají.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com