Kids and Heroes
Plzeňští BTYE Booking zvou na hardcorový večírek na Městské plovárně
Tony Youngfield 05/07/2017 Pozvánky

Jak jsme před časem zmínili, program plzeňské Městské plovárny je v poslední době nabitý zajímavými akcemi, od tančíren přes výstavy a vinylové pouštěčky, až po koncerty, zaměřené na tvrdší žánry. Další z hudebních svátků nejen pro hardcore kids se na plovárně odehraje 8. srpna díky snaze mladé party kolem Bigger Than Your Ego Booking. Během večera se představí čtyři kapely, dvě české a po jedné z Lucemburska a Velké Británie.

My Hard Lesson jsou „pozitivně agresivní“ banda z Tábora, hrající melodický hardcore se společensko-kritickými texty. Plzeňští crust hardcore punkoví veteráni Demöralyzér jsou de facto nehrajícím souborem, ukončivším činnost letos v červnu, což jim ale nebrání odehrát „posmrtný koncert“ na plovárně.

Lucemburští Blanket Hill sypou fúzi hardcore, punku a metalu – crossoverová smršť se zalíbí nejen těm, kdo holdují nahrávkám kapel ze stáje Power Trip Records. Sick Ones valí přísný hardcore punk, pochází z Velké Británie a hlásí se k odkazu osmdesátkového old schoolu, vkládají do tvorby mladistvou zběsilost a jsou inspirováni youth crew a podobnými spřízněnými hnutími v rámci hardcore scény.

O autorovi

V K&H od června 2013. Od klasiky, jazzu, rock'n'rollu, country, rhythm'n'blues, swingu nebo rockabilly, přes ska, reggae, rocksteady, 2 tone, northern soul, punk, oi!, hardcore až po psychobilly, goth, surf, garáž, psychedelii nebo folk a celtic. 55% rock'n'roller, 69% skinhead, 77% punk rocker, 161% tolerant human being and hooligan gentleman. Bohemians 1905, St. Pauli. Music, writing, movies, friends and booze... Gimme more!!!

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com