Kids and Heroes
Plzeňská Goulash Crew oslaví pět let fungování v Divadle Pod Lampou
Tony Youngfield 11/10/2019 Pozvánky

Pod rozevlátým a přátelsky znějícím názvem „Birthday Goulash Bowl“ skrývá se narozeninový večírek v Plzni před pěti lety založené Goulash Crew, DIY booking party.

„Agentura“ by v tomto případě zněla příliš nabubřele a velkoústě. Právě polovina letošního listopadu znamená páté výročí prvního koncertu, pořádaného pod hlavičkou Goulash Crew v plzeňském podniku Sally Brown. V duchu poctivé DIY etiky se nadšenci rozhodli oživit místní scénu zajímavými kapelami tvrdších žánrů. Vzhledem k tomu, že jejich snahy se setkaly s pozitivními ohlasy, daří se jim tahat do Plzně pestrou paletu hudebníků celých pět let.

Narozeninový večírek se odehraje v legendární plzeňské Lampě, v rámci večera se dočkáme tří kapel a jednoho one-man projektu. Na pódiu se objeví Flowers For Whores, Decultivate Nulajednanulanula, večer završí Tobiáš se svým rave techno projektem SOKR4TES.

Nutno dodat, že krom pořádání akcí se Goulash Crew proslavili také oním veganským gulášem pro kapely. Jak sami říkají, recept se za léta ustálil do jednotné podoby. Hudební produkce, narozeninová oslava a spousta známých přátelských tváří – potřebujete více důvodů k tomu, abyste do Lampy v pátek 15. listopadu dorazili? Neřekl bych. Přijďte podpořit jedinečný narozeninový večírek plzeňské Goulash Crew!

Vstup 120,-
Start 20:00
Pořadí TBA
GNWP & FCK ERDOGAN

O autorovi

Sometimes antisocial, always antifascist. Sailor of rock'n'roll since 2007, journalist since 2013. DJ Tony Looney Drill since 2018. You have no right to know anything more about me.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com