Kids and Heroes
Plexis slaví 35 let na scéně. A možná přijde i Johny Chaos
Michaela Klocová 23/09/2019 Pozvánky

Plexis letos slaví 35 let od svého založení, kdy se frontman Petr Hošek nechal inspirovat Sex Pistols s Buzzcocks a založil si kapelu. Současná sestava Plexis je podle jeho slov „to nejlepší, co Plexis potkalo“. Hošek činnost kapely dokonce několikrát ukončil, ale naštěstí tenhle stav netrval dlouho. I díky tomu můžeme 31. října v pražském Lucerna Music Baru oslavit 35 let Plexis.

„Pozvali jsme kamarády z Telex 2019, protože s nimi mám velmi dobré vztahy a znám se s nimi dlouho. Jsou to jedni z průkopníků punku u nás. Za mladší a údernější generaci jsme pozvali Just Wär. Jako třetí jsme vzali PUM, kteří tam také budou křtít desku. Zvláštním hostem bude Johny Chaos, jenž tam s námi zahraje pár věcí,“ zve na unikátní sestavu koncertu Petr Hošek.

Na oslavy v pražském Lucerna Music Baru kapela naváže podzimním turné, sestava účinkujících se už ale opakovat nikdy nebude. „Kdo prošvihne Prahu, tak má smůlu!“ dodává Petr Hošek.

Plexis už před měsícem vyrukovali s prvním dárkem pro své fanoušky – po 21 letech vydali na vinylu své nejúspěšnější album TO.

Na vinylu jsou kompletní skladby z desky, tedy hity Víra, Už toho mám dost, Sid Vicious nebo To, kromě jediné písně – Globalizace, ta se na vinyl už zkrátka nevešla.

Vinyl TO je vyroben v limitované edici a k dispozici jen těm nejvěrnějším fanouškům. Zajít si pro něj totiž můžete jen na koncert Plexis.

„Nečekejte ho v žádných e-shopech ani kamenných obchodech. Jde o limitovanou edici, jež je podepsaná celou současnou sestavou kapely. To je naše nejúspěšnější deska a chtěli jsme jí odměnit fanoušky, kteří chodí na naše koncerty,“ uvedl Petr Hošek, zpěvák a zakladatel skupiny.

O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com