Kids and Heroes
Plexis se vrací na pódia a ve Futuru pokřtí novinku Kašpar v nesnázích
Danny 12/02/2018 Pozvánky

Punkoví nezmaři Plexis se po těžké prosincové autonehodě vracejí na koncertní pódia. Na prvním pražském koncertě, ve čtvrtek 5. dubna ve Futuru, pokřtí své nové dítko, sedmou řadovku nazvanou Kašpar v nesnázích. Jméno kmotra zatím kapela neprozradila, jako host křtu vystoupí Nežfaleš.

Na novém albu, které vyšlo v prosinci u vydavatelství Papagájův hlasatel records, šest let po předchozí úspěšné desce Vohul to!, fanoušci najdou patnáctku písní: deset zbrusu nových pecek a pětici coverů starších hitů v podání spřátelených kapel Degradace, Našrot, SPS, The Fialky a právě Nežfaleš, kteří nebudou ve Futuru chybět.


Křest novinky se měl konat již dříve, musel však být odložen poté, co Plexis a spříznění Apple Juice bourali při návratu z koncertu na Vysočině. Při nehodě zemřela jejich kamarádka, která se koncertu zúčastnila, členové kapel skončili se středně těžkými zraněními v nemocnici.

„Po spoustě žalu, bolesti a utrpení v minulých měsících, kdy nebylo vůbec možné odhadnout, jak se budou věci vyvíjet, se náš sen stává skutečností. Díky skvělým lékařům a neuvěřitelné podpoře od našich fanoušků od konce března začneme znovu živě vystupovat. Křest novinky pro nás je strašně důležitý, a kdo nás máte rádi, přijďte nás podpořit, moc se na vás těšíme,“ nechali se slyšet Plexis, kteří si zároveň připomenou 20 let od nahrání alba To, které bylo prvním zářezem aktuální sestavy, tedy trojice Petr Hošek, Dušan Lébl a Martin Švec.

Lístky na křest Kašpara v nesnázích lze již nyní koupit za 250 Kč v Lucerna Music Baru nebo ve Vinárně U Sudu, na místě budou k mání za 300 Kč. CD nebo LP Kašpar v nesnázích můžete zakoupit přes e-shop PHR, případně u dobrých prodejců s hudbou.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com