Kids and Heroes
Placebo slaví 20 let existence novým singlem, představí ho i v Praze
Danny 22/08/2016 Novinky, Zahraniční

Britští Placebo patřili v 90. letech mezi hrstku kapel, která určovala, kam se bude muzika ubírat v následující dekádě. Trocha post punku, trocha glam rocku, trocha popu, přesto tehdy pro většinu mainstreamových médií moc velká alternativa. Letos slaví Placebo 20 let od vydání svého eponymního debutu, který obsahoval tak silné skladby, jako Bruise Pristine, Nancy Boy nebo 36 Degrees.

Placebo vydají 7. října kompilaci, která zmapuje jejich nahrávky za uplynulých 20 let. Výběr na dvou CD, nebo čtyřech vinylech, ponese název A Place For Us To Dream a obsahovat bude i nový singl Jesus‘ Son, který si i s videoklipem můžete pustit pod článkem. Součástí bude i brožura s dosud nepublikovanými fotografiemi Placebo.

V rámci oslav se Placebo vydají i do Prahy, 8. listopadu zahrají v sále Forum v pražském Karlíně.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com