Kids and Heroes
Pixies oznamují předkapelu a informace k novému albu
Michaela Klocová 10/07/2019 Pozvánky

Pixies, kteří 8. října vystoupí ve Foru Karlín, oznámili jméno předkapely a zveřejnili první informace o svém chystaném albu. Supportem Pixies bude duo Blood Red Shoes, které se poté 4. listopadu vrátí do Prahy ke svému sólovému koncertu, při kterém 4. listopadu v Lucerna Music Baru představí své letošní album Get Tragic.

Vstupenky za 990 Kč + jsou v prodeji v sítích GoOut.cz a Ticketmaster. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě v den koncertu za 1 200 Kč. Nákup vstupenek je omezen na max. 4 vstupenky na osobu.

Útrobní, hudebně filmové, jakoby z jiného světa, ale zvláštně povědomé, trochu znepokojující – to je zbrusu nové studiové album Pixies Beneath the Eyrie, kde do podivnosti téhle kapely skvěle zapadnou příběhy o čarodějnicích, Danielu Booneovi, prevítech a dalších postavách. Album obsahuje 12 skladeb a celosvětově vychází v pátek 13. září na novém labelu skupiny Infectious/BMG v několika formátech:

* Deluxe Box Set – CD a průhledný vinyl plus druhý průhledný vinyl s devíti nevydanými demo snímky nahranými v minulém roce

* Jeden standardní heavyweight gatefold černý vinyl

* Deluxe CD ve vázané knížce

* Kazeta

* Digitální download

* Standardní 12tipísňové CD

* Standardní heavyweight single gatefold barevný vinyl (Indie Record Store exclusive)

(Předobjednávky na https://pixies.lnk.to/eyriePR )

Beneath the Eyrie produkoval na cenu GRAMMY nominovaný Tom Dalgety (Ghost, Royal Blood, Pixies- Head Carrier), vznikalo v průběhu roku 2018 a bylo nahráno loni v prosinci v Dreamland Recordings poblíž Woodstocku, NY.  Během pauzy při nahrávání před studiem, původně kostelem St. John’s Church z roku 1896 si Lovering všiml orlího hnízda – anglicky „eyrie“ – na stromě přímo nad studiem.  Odtud pochází název alba Beneath the Eyrie – Pod orlím hnízdem.


Přímý link na vstupenky: https://goout.net/cs/listky/pixies/xmge/

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/1262750667234744/

O autorovi

"Šéfová". V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com