Kids and Heroes
Pipes and Pints po roce v Praze, v sobotu se ukážou v Roxy
Redakce 01/01/2014 Pozvánky

Začíná vám scházet vaše oblíbená dávka punkové divočiny, rockové energie a hardcorové agresivity v kombinaci s nezaměnitelným zvukem dud? Pak pro vás máme dobré zprávy! Kapela Pipes and Pints roztočí svůj typický punkfolkový orkán už v sobotu 15. února v Roxy. Zahraniční support koncertu budou reprezentovat texaští Threes Away (USA) a domácí punk/rock“n“rolloví Queens of Everything.

Pro Pipes and Pints je charakteristická kombinace výše zmíněného doplněná nakažlivou energií. Po úspěších na zahraničních (Německo, Rusko, Francie) i tuzemských festivalech se vrací do klubového prostředí a to by bylo, aby ve šňůře nebyla Roxy. Po minulém pražském vstoupení v Paláci Akropolis (listopad 2012) nezůstalo jedno triko suché a dle velkého zájmu o únorový koncert, tomu v Roxy jistě nebude jinak. Přijďte si kluky poslechnout, než opět zmizí na další tour v zahraničí!

Jako support se představí pražská punk-rock“n“rollová parta Queens of Everything, která na pódiu rozhodně energii šetřit nebude a skvěle tak doplní divoký povalentýnský večírek . Jako zahraniční lahůdka vystoupí talentovaní Threes Away z Texasu.

Vystupující kapely doplní DJ Pinokio a v rámci oficiální Pipes and Pints afterpárty od půlnoci dále budeme pokračovat v novém DJs klubu Buben.

Line up:

19:30 – The Threes (USA)

20:15 – 21:00 – Queens of Everything

21:30 – 22:30 – Pipes and Pints

22:30 – 00:00 – Dj Pinokio

Událost: www.facebook.com/events/460353704085035

Předprodeje/Presale: 160 czk v SMS ticket

Na místě 190 czk

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com