Kids and Heroes
People Like You servírují novinky, od Captain Angst po The Bones
Danny 12/08/2015 Novinky, Zahraniční

Německé vydavatelství People Like You, které si v tuzemsku vydobylo kultovní status díky vydaným nahrávkám Mad Sin, The Bones, Born To Lose nebo Pipes And Pints, zveřejnilo plány do budoucna a překvapivě se zaměřují na svou domovskou scénu. Koncem července vyšel u People Like You debut od Captain Angst And The Deadly Divers. Podivná parta, která se „proslavila“ díky soundtracku k céčkovému filmu Sharknado 2, natočila desku Kein Parkplatz Vor Aldi, sestavenou z písní, které složila pro televizní pořad SchleFaZ, vysílající nejhorší filmy v dějinách kinematografie. Videoklip k písničce Haie In Der Luft si můžete pustit pod článkem.

Šestou řadovou desku vydají 11. září švédští rock’n’rolleři The Bones. Novinka ponese název Flash The Leather, najdete na ní devatenáct skladeb a to včetně duetu v němčině se zpěvákem Broilers.

Nordost zní název nové nahrávky melodických hardcorářů Staatspunkrott z Würzburgu, která u People Like You vyjde 28.8. Zároveň label podepsal smlouvu na debut berlínských Alex Mofa Gang. Detaily nahrávky nejsou zatím známy.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com