Kids and Heroes
Peklo v Praze. Přijíždějí Full of Hell s novou deskou
Marek Hadrbolec 27/06/2019 Pozvánky

Temnota, špína, bahno a smutek. Jen málokterá kapela dokáže svou hudbou tuhle nehezkou sestavu vyjádřit tak originálně a natolik způsobů jako Full of Hell. Přesvědčit se můžete 8. července, kdy zahrají v pražské Modré Vopici, ze které nejspíš svou silou během setu nadělají kůlničku na dříví. Fanoušci akustické destrukce – u toho chcete být!

Noise, dřevní hardcore, sludge a v podstatě jakýkoliv subžánr extrémní metalové muziky, to všechno pojímá tvorba téhle kapely za vlastní, přetváří k obrazu svému a plive do světa v podobě drtivých hudebních kousků. Důkazem tomu budiž poslední, ještě čerstvé, album Full of Hell nesoucí název Weeping Choir.

Jak už je dobrým koncertním zvykem, ani Full of Hell nedorazí sami. Sebou si přivezou kumpány nejpovolanější, nikam nespěchající a všeobjímající temnotu v podobě atmsoferickýh The Body, s kterými Full of Hell několik let nazpět nahráli povedené splitko.

Koncert má i domácí zastoupení, to rovnou dvojité. Kdo jiným by jim měl být, než rychlý, ale zároveň těžkotonážní hit scény v posledních letech – úderka Decultivate. Její zběsilý set vás spolehlivě načne dost na to, aby vás dvě výše zmíněné kapely svými sety pohřbily zaživa.

A co tak v podobném line-upu ještě schází? Přeci grind. O ten se postarají pražští Insistent. Jak jinak než heavy and fast.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com