Kids and Heroes
Parkfest bude! A přichystal si třeba Houbu, Burning Steps nebo násilníka
Marek Hadrbolec 08/07/2020 Pozvánky

Parkfest je něco jako rozjetej vlak. Když do něj jednou nastoupíš, už nikdy nevyskočíš ven. A právě tenhle vlak nezastavilo ani letošní virový řádění, a tak 8. srpna už pošesté dorazí do Petrovic u Sedlčan, kde na zastávce v zámeckém parku vyhodí nálož skvělé muziky.

Program Parkfestu je každý rok barevnější a lákavější. Ačkoliv se jednodenní festival žánrově stále rozpíná, letos mu dominuje starý dobrý punkrock a hardcore punk. Svatá trojice headlinerů tak zahrnuje punkrockovou stálici z Ústí nad Labem jménem Houba, hardcorovou úderku plnou energie Empty Hall of Fame a mostecké srdcaře Burning Steps.

To ale zdaleka není všechno, součástí balení jménem Parkfest jsou taky: Beach Bum, Safecourse, My Hard Lesson, Nondescript, násilník, Oioipiratoi, Štěpán Nezdvořák, Marže, Crayfish a MON. Na jeden den je toho prostě ažaž. K tomu atmosféra, která tě zahřeje u srdíčka a pivko na ochlazení všeho ostatního.

Přijď opět navštívit petrovický zámecký park a užít si zas tu jednu neopakovatelnou a nezapomenutelnou srpnovou sobotní noc. A jestli jsi nácek, xenofob, rasista nebo podobnej idiot, tak táhni do hajzlu,“ zvou pořadatelé.

Vstup za 200,- seženeš na místě a místo pro stan najdeš bez problémů.


Fb event

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com