Kids and Heroes
Pamatujete si mladíčky Orange? Jsou zpět s novým singlem
Danny 06/09/2017 Novinky, Zahraniční

Píše se rok 2004 a Hellcat Records vydávají svůj čtvrtý sampler Give ‘Em The Boot. Mezi záplavou už zavedených kapel se objevuje i pár neznámých, které ale patří do Hellcat family. Jednou z nich jsou i kalifornští mladíčci Orange s obrovskou peckou No Rest For The Weekend – klukům tehdy bylo čerstvých šestnáct. Následovala parádní velká deska Welcome To The World Of Orange v roce 2007 trochu přeprodukované album Escape From L.A. a o dva roky později labutí deska Phoenix. EP z roku 2011 upadlo v zapomnění, stejně jako celá kapela.

Teď se Orange vracejí s novým singlem Late Nights And Early Mornings. Frontman a basák Joe Dexter se vrátil do rodné Anglie, a tak je aktuálním umístěním kapely přímořský Brighton. I po třinácti letech od debutu ale dokáží Orange napsat chytlavou pop punkovou hymnu.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com