Kids and Heroes
Palác Akropolis pohltí démonické beaty francouzkého umělce Carpenter Brut
G.Zs 19/02/2018 Pozvánky

Dark synth wave se dere ven ze soundtracků nízkorozpočtových retro béčkových filmů na světlo umírajícího hudebního světa.

Carpenter Brut je další francouzká akvizice, která si podmaňuje hudební fanoušky retro electrem, opírající se o metalové struktury a démonickou subkulturu obráceného kříže.  Bicí, kytara, synťáky. Tento francouzký producent už vydal tři tématická EP, označená římskými číslicemi a souhrn všech skladeb pak vyšel pod názvem TRILOGY. Vloni vydal před velkým světovým tour živou nahrávku CARPENTERBRUTLIVE, která oslňuje energií, stejně jako coververzí písně Maniac od Michaela Sambella. Tato píseň je světoznámá z filmu Flashdance, ale původní text byl inspirován filmem Maniac o newyorské sériové vražedkyni.

„Myslím, že dobrá píseň musí něco vyjadřovat a zároveň bavit. Proto se snažím o vytvoření jednoduchých skladeb, které mají na rozdíl od elementárních popových struktur také nějaký ráz, ale zároveň umožňují lidem, aby se mohli bavit a tancovat.“

Palác Akropolis propukne díky Fource Entertainment v peklo 9.3.2018 a věřte, že Kids And Heroes se tam budou péct s vámi.

Palác Akropolis, Kubelíkova 27, Praha 3
9.3.2018, 19:30

 

O autorovi

Jsem přímý potomek Ježíše Krista z paralelního vesmíru, ve kterým je Ježíš záporák, který vymyslel punk už 200 let před Kristem, a ve kterým není Chuck Norris mužem, ale pastelkou, která obsáhne celé barevné spektrum. Ale nikdo ji nepoužívá. Kde členové kapely ABBA jsou ve skutečnosti tajný drogový kartel a kde Jirka Kára je ministr financí Spolkové republiky SS Division.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com