Kids and Heroes
Opavu a Prahu zasáhne švédská bomba Epidemics
Redakce 25/07/2013 Pozvánky

Švédští punx Epidemics z Umea se v rámci probíhajícího Apocalypse Tour zastaví na dvou místech i v naší republice. Kapela hrající melodický punkrock ve švédském stylu s charismatickou zpěvačkou Emmou za mikrofonem se předvede 27. srpna v Opavě a o den později v Praze.

Před dvěma lety jste je mohli vidět jako předkapelu NoMeansNo ve Futuru nebo na koncertě v olomouckém Mitrilu. Epidemics v těchto dnech vydávají nový sedmipalec, který je předzvěstí nové desky, jež by měla vyjít na podzim. Singl si z velké části vydává sama kapela DIY stylem, 30 kusů s rozdílným obalem vyjde na Dog Lovers Records.

V opavském klubu Music Bar Jam dále vystoupí opavský downtempo hardcore Social Party. Kapela, kterou netřeba představovat. Kdo nezná, ať koukne na jejich bandzone a poslechne si pár jejich líbivých písniček. Jako poslední vystoupí nová opavská parta All These Memories, ve které najdete členy rozpadlých FellaSea. Kapela hrající energický rock se slečnou za mikrofonem.

Vstupné je 80 Kč.
Odkaz na fb event.

V Praze Epidemics zavítají do Café Na půl cesty, kde se ukážou po boku All I Need z Francie. Kapela, která na tenhle den zoufale hledala koncert, hraje melo hardcore punk, a nebyl důvod, proč by si nezahráli. Večer otevře pražská parta Blind Daters hrající melodický punkrock ala Dag Nasty nebo Descendents.

Koncert bude nekuřácký a vybírat se bude dobrovolné vstupné. Přijďte včas, končí se spolu s 22. hodinou.
Odkaz na fb event.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com