Kids and Heroes
Opavské Cocaine Party vyprovodí na poslední cestě Houba a Supertesla
Danny 16/02/2018 Pozvánky

Domácí scéna přichází o jedno z výrazných jmen. Komu opavští Cocaine Party prošli životem, ten si je bude pamatovat pro jejich naprosto živelnou show napořád. Dva poslední koncerty odehrají Cocaine Party 23. 3. v brněnském Elevenu a 24. 3. v opavském Jamu.

„Je tu něco, co my už víme hodně dlouhou dobu, teď je na čase oznámit to vám. Společně jsme se rozhodli, ukončit činnost kapely Cocaine Party. Ocitli jsme se v bodě, kdy je pro každého z nás těžké hledat volný čas, motivaci i energii pro fungování kapely. Není to rozhodnutí ze dne na den, ani žádná klukovina, všichni se máme rádi a jsme pořád stejná rodina. Jsme neskutečně vděční za všechno, co jsme mohli díky tomuhle projektu zažít, vděční za všechen čas, který jsme trávili spolu. Život jde ale dál a je na čase se věnovat věcem, které jsme kvůli 9 let fungování kapely zanedbávali“ napsali Cocaine Party začátkem února, když ohlašovali svůj konec.

Svůj poslední koncertní víkend prožijí Cocaine Party ve společnosti ústecké Houby a brněnské Supertesly. Houba už má tisícovku koncertů dávno za sebou a jakpak by ne, když už spolu válčí od roku 1995. To Supertesla je čerstvé jméno s dvěma EP na kontě, v sestavě má ale členy Bombs From Heaven, The Fialky, Black Burley a Ňuňu.

23.3.2018 Brno – Eleven Club, Dominikánská 11, Brno
Houba, Supertesla, Cocaine Party, Ňuňu
Start 19:30

24.3.2018 Opava – Jam, Otická 14, Opava
Houba, Supertesla, Cocaine Party
Start 20:00

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com