Kids and Heroes
One Burning Match – One Burning Match
Polly 07/11/2013 CD, Recenze

Do pracek se mně dostalo první ofiko album francouzské bandy One Burning Match (mimochodem skvělej název). Abych se přiznal, nikdy před tím jsem o nich neslyšel, ale to nevadí, oni o mně taky ne. Nebudu psát u koho to vydali, v jakém nákladu a co měli při tom na sobě. To totiž vůbec není důležitý. Důležitý je, co nám nasypali do těch orgánů, které nám vyrostly po stranách hlavy.

Už po prvních tónech úvodního songu, jsem věděl, že pokud se celé album ponese v tomto duchu, bude stát za to. A naštěstí jsem se trefil. Tohle je totiž přesně šálek mého screamo punkovýho čaje. Samozřejmě, co člověk to jinej názor, ale tuhle recenzi dělám já. A hrozně mě to baví.

Hoši ze země galského kohouta odvedli zatraceně dobrou práci. Zpěvákova úpěnlivost je přesně taková, jaká je pro jejich hudbu třeba, a i ostatní hlasy mu sekundují víc než dobře. Kytarové vyhrávky a rify nejsou nijak pře-onanované a celkově zatraceně dobře zapadají. Nejvýraznější zvuk sype basák – parádní zvuk jeho nástroje by mu ostatní hráči na tyto tlusto-dráty mohli jen závidět. Včetně mě.

Moje konečné hodnocení je více než dobré a kromě někdy až příliš zahaleného zpěvu, což bylo ale jistě záměrem, nemám prostě co vytknout. A ani nechci. Za mě hodně dobrý.

Info

Rok vydání: 2013

Odkaz: oneburningmatch.com

Tracklist
1. Rebellion
2. One burning match (is enough to start a riot)
3. Capitalist suicide
4. A specist holocaust
5. The melody of fall
6. Autumn will be black
7. Rain of blood
8. On a drip
9. From the heart
10. Punchlines for freedom
11. This is my commitment
12. The Fallen Star
13. Giants with feet of clay

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com