Kids and Heroes
Okultní Lucifer se vrací s novou deskou, ve změněné sestavě je i frontman Hellacopters
Danny 04/05/2018 Novinky, Zahraniční

Tři roky po ceněném debutu Lucifer I se Lucifer v čele s charismatickou kněžkou Johannou Sadonis vrací s novou deskou. Lucifer II vyjde 6. července.

Lucifer si při stěhování z Berlína do Stockholmu prošli personálními změnami, čtveřice se smrskla na trojici, ale za bicí usedl Nicke Andersson, kytarový génius z The Hellacopters a Imperial State Electric, ale také bubeník a zakládající člen respektovaných death metalistů Entombed a později i Death Breath.

Z novinky Lucifer II jsou venku zatím dvě ukázky: čerstvý klip California Son a již pár měsíců zveřejněný singl Faux Pharaoh. Precizní mix doom metalu, stoner rocku a sabbathovského okultismu California Son vyjde na limitovaném sedmipalci u Electric Assault Records, velké album pak u Century Media.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com